Tek Kişilik Karakalem Resim Siparişi

Tek tip fabrikasyon üretimi hediyeler… Aynısını her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz ürünler… İnsana soğuk gelen, samimiyetten uzak basmakalıp armağanlar. İşte tüm bunlar artık size sıkıcı gelmeye başladıysa ve sevdiklerinize daha orijinal hediyeler arıyorsanız şimdi sıkı durun! Sevdiklerinize kişiye özel karakalem portre resim yaptırarak, hayatlarının en orijinal hediyelerinden birini verebilirsiniz. Eşinize, dostunuza, sevgilinize veya arkadaşlarınıza doğum günlerinde, yılbaşında, sevgililer gününde veya evlilik yıldönümünüzde orijinal ve aynı zamanda kalıcı bir armağan vermek isterseniz, karakalem portre resim olabilecek en özel hediyelerden biri. Çünkü, bu hediyenin hazırlanmasında insan emeği, göz nuru ve bir sıcaklık söz konusudur. Bu yönüyle, yürüyen bir bant üzerinde makinelerin hazırladığı fabrikasyon tip ürünlerden daha sıcak ve samimidir. Siz de sevdiklerinize ait fotoğrafları karakalem resim olarak çizdirerek, unutulması zor, mutluluk verici ve son derece etkileyici bir hediye hazırlatabilirsiniz.

Tek Kişilik Çizimlerimizden Örnekler:

Çizimlerimize, ressam ekibimize çok güveniyoruz bu yüzden sitemizi detaylı inceleyebilir ,diğer websiteleri ile karşılaştırarak karar verebilirsiniz. Profesyonel tek kişilik karakalem çizim örneklerimizin yalnızca birkısmını aşağıda görebilirsiniz.

Tüm referanslarımızı ve çizimlerimizi görmek için Tıklayın.

Tek Kişilik KaraKalem Çizim Fiyatlarımız

Siz yeter ki, portre resim çizdirmeye karar verin! Herkesin bir portre resmi olsun diye, portrecim.com karakalem çizim fiyatlarında inanılmaz bir kampanya başlattı! 25X35 ebatlarında profesyonel tek kişilik karakalem portre resim, Türkiye’nin her yerine yalnızca 150 TL’den başlayan fiyatlarla. Üstelik yaptığımız işe o kadar çok güveniyoruz ki, sizlere %100 beğenme garantisi veriyoruz! Memnun kalmadığınız takdirde paranızı şartsız, koşulsuz iade ediyoruz.

karakalem resim fiyatları

Nasıl Sipariş Verilir?

Portrecim.com’a sipariş vermek veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için sitemize ait iletişim ve sipariş verme formunu kullanabilirsiniz.

  • Karakalem siparişlerinizi direkt telefon numaralarımız olan 0535 317 35 14  nolu hattı arayarak bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.
  • Buna ek olarak son dönemlerin en popüler cep telefonu uygulamalarından biri olan WhatsApp aracılığı ile de 0535 317 35 14 nolu hattımızla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Dilerseniz, hem yerimizi görmek, hem ressam ekibimiz ile tanışmak ve hem de siparişinizi elden teslim etmek için İstanbul’daki çizim atölyemizi de ziyaret edebilirsiniz.  Türkiye’nin neresinde olursanız olun, siparişinizi bize ilettiğiniz andan başlayarak en fazla 48 saat içerisinde resminizi adresinize gönderiyoruz. İster kendi resminizi çizdirin, isterseniz sevdiklerinize karakalem resim sürprizi yapın!