Sıkça Sorulan Sorular

Çizimleriniz kaç gün içerisinde tamamlanıyor?

Karakalem portre çizim sürecimiz iş yoğunluğumuza bağlı olmakla birlikte, ortalama 1-2 iş günü içerisinde tamamlanır. İstanbul içerisinde ikamet edenler dilerlerse çizimleri tamamlandıktan sonra kargo sürecini beklemeden merterdeki ofisimizden çizimlerini teslim alabilirler.  

Çizilen karakalem portreleri çerçeveli mi gönderiyorsunuz?

Çerçeve seçeneğini renk ve fiyat uygunluğu gibi değişken sebepler ve çerçeve camının kargoda zarar görme olasılığından dolayı müşterilerimize bırakıyoruz. Eğer kargoda çerçevenin camına gelebilecek zarardan dolayı sorumluluğu üzerine alan müşterilerimizin çerçevelerini ek ücret karşılığında yapabiliyoruz. 

Çizilen karakalem portreler tamamen el yapımı mı?

Tüm karakalem portrelerimiz bu konuda uzmanlaşmış ressam ekibimiz tarafından tamamen el işçiliği verilerek ,ileri seviye karakalem çizim teknikleri kullanılarak çizilmektedir. Herhangi bir bilgisayar yazılımı kullanılmamaktadır. 

Nasıl karakalem portre siparişi verebilirim?

Karakalem portre siparişlerinizi 3 farklı yöntem kullanarak verebilirsiniz. İsterseniz bize 0212 481 76 78 ve 0536 880 44 34 nolu sipariş hatlarımızı arayarak siparişinizi tamamlayabilir, isterseniz de sitemiz içerisindeki sipariş formunu doldurak ya da son zamanların popüler mobil uygulaması whatsapp aracılığı ile çizilmesini istediğiniz fotoğrafı göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücretimiz alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir. Kargo fiyatları şehir mesafelerine göre ortalam 6 – 7 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Yaptığınız çizimlere garanti veriyormusunuz?

Tüm karakalem portrelerimizi %100 benzetme garantisi vererek çiziyoruz.

Yapılan çizimleri kargolama aşamasından önce görmemiz mümkün mü?

Çizimi tamamlanmış karakalem portreler kargolanma aşamasından önce son onayın alınması için fotoğrafı çekilerek size gönderilir. Böylelikle beğenilmeyen ve değiştirilmesini istediğiniz bir kısım varsa ,ressam arkadaşlarımızla son kez ufak detaylar bildirilir.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Çizilmesini istediğiniz fotoğrafın ödemesini ,size ileteceğimiz GARANTİ BANKASI hesap numaralarımıza online bankacılık kullanıyorsanız Havale/EFT ile yapabilir, istersenizde TÜM GARANTİ BANKASI ATM’lerini kullanarak kartsız işlemler kısmından kolaylıkla ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Yıpranmış ve tahrip olmuş hard copy resimlerin çizimi yapılabilir mi?

Resmin orjinalliğine bağlı kalmak vasıtasıyla yıpranmış fotoğraflarında çizimleri yapılmaktadır.

Ayrı ayrı çekilmiş iki farklı fotoğraf yanyana getirilerek çizilebilir mi?

Evet. Bize göndereceğiniz birbirinden bağımsız iki fotoğraf ressamlarımız tarafından hayal güçlerini kullanarak yanyana çizilebilmektedir.

Çizim atölyenize gelerek yaptırdığım çizimi elden alabilirmiyim?

Evet. Çizimi yapılmış karakalem portrenizi ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz. Ayrıca sizlerle tanışmak bizlere mutluluk verir.