Müşterilerimiz Neler Dedi?

İçten ve samimi bilgi vermeniz gerçekten çok hoşuma gitti. her ne kadar sipariş vermeme 2 ay kadar olsada yorum yapmak istedim. İyi günler.

Zeliha

Herşey çok güzeldi fakat çerçevesiz olarak gelmesi beni çerçeve yaptırmak için çok uğraştırdı. Ama yinede herşey için sağolun.

Pınar Sarıhan

Arkadaşımın tavsiyesiyle bebeğimin karakalem portresini çizdirdim. çok beğendim elinize sağlık.

Özge Taşkır

Portrecimden arkadşalarım için 3.siparişimi veriyorum, her seferinde detaylarıyla anlatımda bulunan sedat beye teşekkürler. tüm siparişlerimi merterdeki çizim atölyelerinden kendim gidip aldım ve çalışma ortamlarını inceledim. gerçekten çok keyifli bir ortamları var keşke benide aralarına alsalar. şaka biyana yoğunluk gerçekten çok fazla bu işi yapmak için çk fazla sabır gerekiyor. tüm portrecim ailesine selamlar.

Merve

Çizimim 2 gün sonunda elime ulaştı. çizim kalitesi ve hatasız olması beni çok mutlu etti. teşekkrler.

İlayda Çakır

Yıldonumumuz için eşime hediye ararken bir hediye sitesinin yönlendirmesiyle geldiğim bu siteden siparişimi verirken çizim kalitesi,benzetme gibi detaylar konusunda çok endişeliydim fakat karakalem portremi kargodan teslim alıp gördükten sonra gerçekten çok oldum. Muhteşem ötesi olmuş. emeği geçen tüm portrecim ailesine teşşekkrü ederim.

Faruk Kayton

Karakalem çizimimi kargo getirdikten sonra hemen portrecime mailimi attım.gerçektn muhteşem olmuş.sipariş aşamasında ufak detaylarla sedat beyi zorlamama rağmen ,büyük sabırla tüm isteklerimi gerçekleştirdi. Müşteri memnuniyetini bu denli üst seviyede tutan bir işletmeyi tüm arkadşlarıma tavsiye edeceğim.

Mutlu

Teşekür ederim gerçekten çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık

Mert Türkcan

bayıldım bayıldım resmim elime bugün ulaştı.yıldönümümüze daha iki gün var fakat bekleyemeyeceğim heralde. Çerçevesni yaptırıp hemen sevgilime vericem. ellerinize sağlık portrecim.com

Sevcan

Ressam sedat bey sipariş verme aşamasında her türlü desteği sağladığı için bizzat kendisine teşekkür ediyorum.Resmimi hangi ressamın çizdiğini bilmiyoru fakat gerçektn çok güzel olmuş ellerine sağlık.

Öznur Yurdakul